2023.04.07. - 14:00 ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS MEZEI ZOLTÁN ISTVÁN - FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR

Nyilatkozat

Ujvárosi Levente (vezetőedző) Ma a nyitásunk nem volt elég agresszív. A feladásokkal is akadtak gondjaink ezért a fogadásból való támadásainknál nem tudtuk érvényesíteni a megbeszélteket. Nagyon örülök viszont annak, hogy a kivédekezett labdákból eredményesek tudtunk lenni. A ki nem kényszerített hibáink is lecsökkentek. A harmadik játszmára állt csak össze a játékunk. Sajnálom, hogy a végén nem volt szerencsénk, mert rangadóhoz méltóan harcoltunk.
NÉMETH SZABOLCS (vezetőedző) Azt gondolom, hogy már az első ponttól kezdve sikerült végig kontroll alatt tartanunk a mérkőzést. Az első két szettben ez ki is ütközött és azokat a játékrészeket magabiztosan meg is nyertük. A harmadik szettben mondhatni törvényszerűen egy leheletnyit visszaesett a játékunk. Mindig azt kérem, a játékosoktól, hogy az utolsó labdamenetig koncentráljanak és ne forduljon ilyen elő, de szerencsére így is megnyertük azt a szettet és az egész mérkőzést. Újabb kötelező győzelmet arattunk, dolgozunk tovább és reméljük, hogy a holnap estét is az a csapat fogja a tabella élén tölteni, aki a mait is. Továbbá ezúton is szeretnénk a DVTK-család minden tagjának kellemes húsvéti ünnepeket kívánni!