2022.12.04. - 18:00 BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST RADASOVSZKI GÁBOR - VILLÁS TIBOR RICHÁRD

Nyilatkozat

SZABADOS ISTVÁN (vezetőedző) Az Emericussal már játszottunk, ezért tudtuk, hogy nagyjából mire számíthatunk ma este. Örülök, hogy mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni. Végig uralva a mérkőzést, fegyelmezett játékkal nyertünk 3:0-ra. A második játékrészben ugyan egy kicsit fellelkesedett a hazai csapat, mert nem tudtuk befejezni a támadásainkat, de a szett végjátékában a nyitásainknak köszönhetően átfordítottuk az eredményt, és megnyertük azt a játszmát is. A harmadikban mindenki jól nyitott, ez nagyon megnehezítette ellenfelünk nyitás-fogadását, így nem is tudtak támadásokat szőni, vagy amit tudtak, azt könnyen olvastuk. Gratulálok a csapatnak a mai fegyelmezett, lelkes játékhoz!