2022.10.15. - 19:00 ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS HALÁSZ ENIKŐ ERIKA - VERESS MAGDOLNA ILDIKÓ

Nyilatkozat

UJVÁROSI LEVENTE KÁROLY (vezetőedző) Sajnálom, hogy több cserejátékos is nem tudott élni a sérültek miatt ölébe hulló lehetőséggel. Kritikán aluli kezdés után muszáj volt nagyot változtatni. A felforgatott csapat már tudott harcolni a győzelemért. Ez az esély a negyedik játszmában történt újabb sérülésnél végleg elszállt. Jelen helyzetben az egy pontot is meg kell becsülni.
Nagy Attila (vezetőedző) Nagyon fontos győzelmet arattunk, mert több hiányzónk is volt a mai napon. Az első szettben álomszerűen röplabdáztunk, utána azonban felébredtek a hazaiak és egy igazi parázs csata kerekedett a meccsből. Boldog vagyok, hogy győztesen tudtuk elhagyni a pályát, mert ez is azt mutatja, helyünk van ebben a bajnokságban.