2023.02.12. - 17:00 BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY VIGH ANDREA - VARJASI MELINDA

Nyilatkozat

Ujvárosi Levente (vezetőedző) Egy motivált Jászberénnyel találtuk szembe magunkat, amelyhez szurkolói is sok segítséget nyújtottak. Az első és a harmadik játszmában hátrányból kellett fordítanunk. Ezt azért tudtuk megtenni, mert az alapjátékunk végig rendben volt. A második szettben koncentráltunk úgy támadásban, ahogy a következő bajnokikon kell.
DEME GÁBOR (vezetőedző) A mai mérkőzésen kiváló mentalitással és helyenként jó játékkal tértünk haza a szépszámú közönségünkhöz! Sajnos az ellenfelünk extra mezőnyvédekezést mutatott be és így megérdemeltem vitték el a három pontot. A csapatunkból Lagzi Kovács Maja nyújtott nagyon jó teljesítmény, de többiek is jól játszottak!