2023.01.07. - 19:00 DVTK ARÉNA MISKOLC ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR. - FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR

Nyilatkozat

Németh Szabolcs (vezetőedző) Nagyon örülünk, hogy győzelemmel kezdtük az évet, mert a céljaink is ezt követelik meg. Voltak olyan dolgok a mérkőzésen, amin dolgoznunk kell, de ami nagyon tetszett ma, az az akarat: ma azt az akaratot és küzdeni akarást láttam a pályán, amit a DVTK címer és a szezon elején kitűzött célok megkövetelnek. A harmadik szettben tudtam lehetőséget adni a fiatalabb játékosoknak is, ami nagyon fontos, hiszen nekik is meg kell szerezni a kellő meccsrutint. Emiatt kialakult egy olyan szituáció, hogy 22-24-re is vezetett az ellenfél, de nagy pozitívum, hogy innen vissza tudtunk jönni és így sikerült egy 3:0-ás győzelmet aratnunk. Van még hová fejlődni, de vannak olyan dolgok, amikben nagyon sokat léptünk előre, ezekbe kell belekapaszkodni. Gratulálok a lányoknak, köszönjük a szurkolást a közönségnek - ha jól tudom, legközelebb itthon három hét múlva találkozunk, akkor is várunk mindenkit szeretettel!